Formularz kontaktowy:

weryfikator

Przepisz kod z obrazka:

Książka INWIGILACJA ELEKTRONICZNA I BEZPOŚREDNIA, czyli jak dostać cokolwiek, na kogokolwiek, w jakikolwiek sposób

 Część 2

Wydawnictwo: SPYSHOP EXPERT

Autor: Karol Malinowski  "Lorak"

ISBN: 978-83-946485-0-3

Wydanie: 2017

Format: 16.5x22.6 str. 266, oprawa miękka

 

Karol Malinowski vel „Lorak” – Konsultant ds. nadzoru i kontr-nadzoru gospodarczego, wieloletni praktyk w sektorze bezpieczeństwa, specjalizacja technika operacyjna.

To człowiek oddany swojej pasji. Odsłoni przed wami  metody technik służących do inwigilowania pojedynczych jednostek jak i całych społeczeństw.

Pokaże metody zabezpieczania się przed praktykami które gwałcą waszą wolność i prywatność. Tematyka która na polskim rynku wydawniczym i szkoleniowym dopiero początkuję. Tytuł może wydać się skomplikowany, ale książka dostarczy bardzo wiele cennych umiejętności, nawet jeżeli nie jesteście pod nadzorem służb państwowych jak i prywatnych detektywów.

Lektura polecana dla praktyków którzy stosują techniki inwigilacyjne w życiu zawodowym jak i początkujących adeptów. Tego co zostało tu napisane nikt nie przekaże na żadnym kursie ani szkoleniu doskonalącym.

Mottem tej książki jest stara watykańska maksyma: "Si non caste, saltem caute" ( Jeśli nie potrafisz być grzeczny, bądź przynajmniej ostrożny)