Formularz kontaktowy:

weryfikator

Przepisz kod z obrazka:

MINI KAMERA IP WI-FI P2P UKRYTA Z ZEGARKU CYFROWYM
HD 1280 x 720 DETEKCJA RUCHU
WBUDOWANE DIODY IR - WIDOCZNOŚĆ W NOCY

 

Urządzenie łączy w sobie zarówno funkcje i parametry idealnie zakamuflowanej kamery szpiegowskiej, jak i kamery IP wifi. Ma możliwość podłączenia do sieci internetowej przez bezprzewodowe łącze wifi . Jedynym warunkiem poprawnej pracy kamery jest posiadanie aktywnego internetu  bezprzewodowego wi-fi  w docelowej lokalizacji.

 

Urządzenie można umieścić wszędzie tam gdzie potrzebny jest dyskretny podgląd bez angażowania w to dużych środków finansowych i gdzie instalacja klasycznego monitoringu nie wchodzi w grę.

Dzięki niewielkim rozmiarom urządzenie można zostawić w miejscu gdzie ma być dokonane nagranie lub obserwacja zwracając je obiektywem kamery w kierunku obszaru spodziewanego zdarzenia które chcemy zarejestrować lub zobaczyć. Powstałe w ten sposób nagranie można następnie zarchiwizować na dysku twardym dowolnego komputera. Zapisane w pamięci urządzenia pliki zawierające materiał filmowy z nagrania są kompresowane tak by można było przy zachowaniu dobrej jakości optymalnie wykorzystać przestrzeń nośnika tej pamięci.

 

Mini kamera ukryta w zegarku cyfrowym może nagrywać dyskretnie obraz i dźwięk w postaci plików multimedialnych na zintegrowany rejestrator niezależnie od wbudowanego w urządzenie zegarka cyfrowego. Po pobraniu darmowej aplikacji na telefon komórkowy mamy możliwość uruchomienia nagrywania lub zrobienia zdjęcia w dowolnym momencie z poziomu telefonu komórkowego przy jednoczesnym podglądzie na żywo.

Zapisane w pamięci dane można również odtworzyć lokalnie za pomocą komputera PC wkładając do niego kartę pamięci z kamery, lub online z poziomu telefonu lub komputera.

 

Funkcja P2P

Funkcja mająca na celu maksymalne uproszczenie instalacji kamery IP. Teraz wystarczy jedynie podłączyć kamerę do internetu, pobrać darmowe oprogramowanie do którego należy wpisać unikalny kod kamery i gotowe. Oprogramowanie automatycznie łączy się z kamerą bez konieczności odblokowywania portów czy innych ustawień.

 

Funkcja Kamery Video

Kamera ukryta w zegarku ma możliwość nagrywania filmów w rozdzielczości 1280 x 720 . Dzięki wysokiej jakości przetwornikowi kamery obraz jest bardzo dobrej jakości.

 

Funkcja Aparatu Fotograficznego

Dzięki tej funkcji w dowolnym momencie mamy możliwość wykonania zdjęcia w wysokiej rozdzielczości, bez konieczności uruchamiania nagrywania.

 

Funkcja video po wykryciu ruchu

Rejestracja rozpoczyna się w momencie wykrycia ruchu przez kamerę. Pozwala to oszczędzać miejsce na karcie pamięci umieszczonej w urządzeniu.

 
Kamera w urządzeniu została umieszczona w taki sposób, by trudne było jej zlokalizowania gołym okiem. Dzięki temu jej działania jest całkowicie dyskretne.

 

Parametry urządzenia:

 

Rozdzielczość video i Zdjęć: 1280x720

Rodzaj nośnika i pojemność: Karta micro SD do 64 GB (w komplecie 32 GB)

Kąt widzenia: powyżej 100 stopni

Wbudowany akumulator: TAK

Czas pracy na w pełni naładowanym akumulatorze: do 8 godzin ( możliwa praca pod stałym zasilaniem - ładowarka w komplecie)

Komunikacja: Wi-Fi

Możliwość pracy na zewnętrznym zasilaniu (zasilacz): TAK

Format zapisywanych plików: AVI, JPEG

Zapis daty i czasu: TAK

Aplikacja do obsługi: DV380


Kolor obudowy i materiał z którego jest wykonana: CZARNY / tworzywo

Zawartość opakowania: Mini kamera w zegarku; przewód USB, zasilacz sieciowy, instrukcja obsługi, karta microsd 32 GB


UWAGA:

ZEGAR USTAWIANY JEST AUTOMATYCZNIE Z POZIOMU APLIKACJI – NIE MA MOŻLIWOŚCI RĘCZNEGO USTAWIENIA ZEGARA BEZ APLIKACJI.

W zależności od dostawy złącze microUSB znajduje się z boku obudowy lub z tyłu obudowy zegarka.

Inne produkty z tej kategorii