Formularz kontaktowy:

weryfikator

Przepisz kod z obrazka:

MINI DYKTAFON CYFROWY 8 GB UKRYTY W OPASCE OPASKA NA REKĘ Z DYKTAFONEM 8 GB


Urządzenie to jest właściwie pamięcią przenośną z funkcja dyktafonu. Zostało wyposażone w opaskę na rękę dzięki czemu można rejestrować nim dźwięki wokół siebie mając jednocześnie swobodne dłonie. Nagrania są dobrej jakości, są one porównywalne z jakością nagrań z droższych profesjonalnych odpowiedników.

Czas pracy na wbudowanym w pełni naładowanym akumulatorze to około 7 godzin.

Urządzenie to umożliwia przenoszenie danych w postaci plików jak na klasycznym pendrivie o pojemności 8 GB.

Ładowanie wbudowanego akumulatora odbywa się w momencie podłączenia urządzenia poprzez załączony w komplecie przewód do portu USB w działającym komputerze. Po podłączeniu do komputera utworzone nagrania są widoczne w postaci plików multimedialnych z rozszerzeniem wav można je wówczas odsłuchiwać, kopiować i kasować.

Dzięki bardzo niewielkim rozmiarom po wyjęciu z opaski na rękę urządzenie można umieścić w bardzo dyskretny sposób w miejscu gdzie ma się odbywać rejestracja dźwięku. Urządzenie można mieć zawsze przy sobie, na spotkaniu, na uczelni, kolacji, w pracy itp. Gdy zajdzie potrzeba użycia wystarczy przełączyć przycisk znajdujący się na górnej części obudowy w pozycję ON wówczas natychmiast zacznie się zapis dźwięku.

Urządzenie może być stosowane również wszędzie tam, gdzie instalowanie drogich, a czasami dość dużych gabarytowo podsłuchów nie wchodzi w grę. Wystarczy położyć dyktafon na biurku, szafie, półce i włączyć.

 

Parametry urządzenia:

Czas działania na w pełni naładowanym akumulatorze: do 7 godz.

Czas ładowania akumulatora: ok. 3 godz

Rodzaj nośnika i pojemność: Pamięć wbudowana 8 GB (mieści nawet 90 godz nagrań)

Jakość nagrań: 192 kbps

Format zapisywanych plików: wav

Złącza do komunikacji z komputerem: Złącze Micro USB

Wymiary: ok. 46 x 23 x 10 mm (bez opaski)

Zawartość opakowania: Dyktafon, opaska na rękę, przewód USB, Instrukcja

Inne produkty z tej kategorii