Formularz kontaktowy:

weryfikator

Przepisz kod z obrazka:

MINIATUROWA KAMERA UKRYTA W ZEGARKU, ZEGAREK Z KAMERĄ 32 GB, DYKTAFON, APARAT, AK-32GBDzisiejsza technologia pozwala na umieszczenie w małej obudowie kamery która rejestruje zarówno obraz jak i dźwięk w taki sposób aby nie wzbudzać niczyich podejrzeń. Dzięki temu możemy zaproponować Państwu urządzenie które taką technologię z powodzeniem wykorzystuje.

Urządzenie nagrywające dyskretnie z wbudowanej kamery obraz i dźwięk w postaci plików multimedialnych na zintegrowany rejestrator. Zapisane dane można potem odtworzyć za pomocą komputera PC.

Urządzenie można umieścić wszędzie tam gdzie potrzebny jest dyskretny podgląd bez angażowania w to dużych środków finansowych i gdzie instalacja klasycznego monitoringu nie wchodzi w grę.

Dzięki niewielkim rozmiarom urządzenie można zostawić w miejscu gdzie ma być dokonane nagranie zwracając je obiektywem kamery w kierunku obszaru spodziewanego zdarzenia które chcemy zarejestrować. Powstałe w ten sposób nagranie można następnie zarchiwizować na dysku twardym dowolnego komputera. Dla ułatwienia lokalizacji w czasie, urządzenie zapisuje na nagraniu datę i godzinę co pozwala na ustalenie chronologii nagranych zdarzeń. Zapisane w pamięci urządzenia pliki zawierające materiał filmowy z nagrania są kompresowane tak by można było przy zachowaniu dobrej jakości optymalnie wykorzystać przestrzeń nośnika tej pamięci.

 

Tym urządzeniem jest miniaturowa kamera ukryta w analogowym zegarku. Urządzenie może pracować w 3 trybach tj. kamera, aparat, dyktafon. Kamera umieszczona jest w zegarku w obudowie o estetycznym wyglądzie. Obiektyw kamery znajduje się w tarczy zegarka.

 

Funkcja kamery video

Kamera ukryta w zegarku ma możliwość nagrywania filmów w rozdzielczości 640x480. Dzięki wysokiej jakości przetwornikowi kamery obraz jest dość dobrej jakości.

 

Funkcja aparatu fotograficznegoDzięki tej funkcji w dowolnym momencie mamy możliwość wykonania zdjęcia w rozdzielczości 1280x 960, bez konieczności uruchamiania nagrywania video.Funkcja dyktafonu

Zegarek posiada możliwość nagrywania samego dźwięku z jakością 128kb/s.Obsługa kamery odbywa się praktycznie za pomocą dwóch świetnie zamaskowanych przycisków umieszczonych z boku zegarka, dzięki temu jest prosta i intuicyjna.

 

Parametry urządzenia:


Przetwornik (rodzaj): CMOS

Rozdzielczość video :640x480 AVI

Rozdzielczość zdjęć: 1280x960 JPG

Jakość audio: 128kb/s WAV

Rodzaj nośnika i pojemność: Pamięć 32 GB

Ilość przycisków funkcyjnych: 2

Kąt widzenia: Około 70°

Czas pracy na w pełni naładowanym akumulatorze: max 210 minut ( 3.5 godziny)

Format zapisywanych plików: AVI, JPEG, WAV

Zapis daty i czasu: TAK

Złącza do komunikacji z komputerem: USB

Waga: Około 200 g

Wymiary: średnica ok 68 mm

Kolor obudowy i materiał z którego jest wykonana: Koperta metalowa kolor srebrny

Zawartość opakowania: Mini kamera w zegarku; przewód USB; instrukcja obsługi

Inne produkty z tej kategorii