Formularz kontaktowy:

weryfikator

Przepisz kod z obrazka:

MINI KAMERA WI-FI DO UKRYCIA PIN HOLE W1

 

Dzisiejsza technologia pozwala na stworzenie bardzo małej kamery która rejestruje zarówno obraz jak i dźwięk w taki sposób aby nie wzbudzać niczyich podejrzeń. Dzięki temu możemy zaproponować Państwu urządzenie które taką technologię z powodzeniem wykorzystuje.

Urządzenie nagrywające dyskretnie z miniaturowej kamery obraz i dźwięk w postaci plików multimedialnych na zintegrowany rejestrator. Zapisane dane można potem odtworzyć za pomocą komputera lub telefonu czy tabletu z systemem Android czy IOS łącząc się bezpośrednio z kamerą bezprzewodowo poprzez wifi.

 

Kamera została tak skonstruowana aby można ją było umieścić lub zabudować w dowolnym miejscu . Głowica kamery  jest umieszczona na przewodzie o długości ok 180 cm podłączona do modułu rejestartora. Taka konstrukcja ułatwia montaż kamery praktycznie w każdym mniejscu co przy konstrukcji jednomodułowej nie byłoby już takie proste.

 

Pakiet akumulatorów po pełnym naładowaniu pozwala na pracę  do 60 minut.

 

Obraz przekazywany przez tą kamerę można odbierać dzięki połączeniu wifi w odległości od kilku do kilkudziesięciu metrów w zależności od terenu i zabudowań.

 

Kolejną zaletą tej kamery jest banalnie prosta konfiguracja połączenia wifi . Kamera po włączeniu emituje własny sygnał wifi z którym wystarczy połączyć laptop czy np smartfon na którym następnie po wgraniu odpowiedniej darmowej aplikacji będzie widoczny obraz z kamery.

 

Urządzenie można umieścić wszędzie tam gdzie potrzebny jest dyskretny podgląd i zapis audio-video bez angażowania w to dużych środków finansowych i gdzie instalacja klasycznego monitoringu nie wchodzi w grę.

 

Dzięki niewielkim rozmiarom urządzenie można zainstalować wszędzie tam gdzie ma być dokonane nagranie zwracając je obiektywem kamery w kierunku obszaru spodziewanego zdarzenia które chcemy zarejestrować lub podglądać i podsłuchiwać „na żywo”. Powstałe w ten sposób nagranie można następnie zarchiwizować na dysku twardym dowolnego komputera zgrywając bezpośrednio z karty pamięci. Dla ułatwienia lokalizacji w czasie, urządzenie zapisuje na nagraniu datę i godzinę co pozwala na ustalenie chronologii nagranych zdarzeń. Zapisane w pamięci umieszczonej w urządzeniu pliki zawierające materiał filmowy z nagrania są kompresowane tak by można było przy zachowaniu dobrej jakości optymalnie wykorzystać przestrzeń nośnika tej pamięci.

 

Specyfikacja :

 

-  Maxymalna rozdzielczość wideo - 640x480

-  Bezprzewodowa komunikacja WIFI

-   Detekcja ruchu

-   Zdalna obsługa urządzenia przy pomocy komputera lub telefonu

-  Kąt widzenia obiektywu kamery ok 50 stopni

-  Wbudowany mikrofon

-  Pamięć wbudowana - brak

-  Obsługa kart pamięci - MicroSD o pojemności do 32GB ( w komplecie 16 GB)

-  Możliwość wyświetlenia daty i godziny na zdjęciach i nagraniach

-   Wbudowany akumulator litowo-jonowy o wysokiej wydajności

-   Nieograniczony czas pracy - po podpięciu do stałego zasilania

-  Wygodne, eleganckie, funkcjonalne

-   Ładowanie - USB

 

W zestawie:

 

-  Kamera  wifi

-  Kabelek USB

-  Ładowarka

-  Instrukcja w j. polskim

 

Inne produkty z tej kategorii