Formularz kontaktowy:

weryfikator

Przepisz kod z obrazka:

Mini kamera kolorowa do ukrycia, 700 linii TVL, 0 lux, obiektyw 3,7 mm pin hole, DIODY IR 940 nm, P1

 

Jedna z najmniejszych kamer przeznaczonych do monitoringu dostępnych na rynku. Aby kamera widziała wystarczy jej otwór o średnicy 1mm + ewentualnie otwory na diody IR.

 

Kamera ta przeznaczona jest do użycia w zestawach do monitoringu analogowego w pomieszczeniach. Nie jest odporna na niekorzystne warunki atmosferyczne panujące na zewnątrz.

 

Konstrukcja kamery pozwala na zamontowanie jej na praktycznie każdej ścianie, w każdym miejscu wewnątrz budynku. Moduł kamery jest tak lekki że spokojnie utrzyma go taśma dwustronna. Kamera posiada wyprowadzone na kilkunastu centymetrowym przewodzie złącza: gniazdo RCA żółte służące do wyprowadzenia sygnału video, gniazdo RCA białe służące do wyprowadzenia sygnału audio oraz gniazdo 2,1/5,5 do podłączenia zasilania.

 

Kamera współpracuje ze wszystkimi kartami DVR, rejestratorami, quadami , adapterami USB, kartami DVR stosowanymi do komputerów PC itp. Kamera kompatybilna jest również z wszelkiego rodzaju magnetowidami, lub telewizorami mającymi wejścia AV, Euro, RCA, BNC. 

Rozdzielczość

Rozdzielczość kamery wynosząca  700 TVL w pełni przekłada się na jej zadziwiająco dobry (jak na takie rozmiary kamery) obraz.

 

 

Czułość

Światłoczułość przetwornika rzędu 0,5 Luxa pozwala na wykorzystywanie kamery w miejscach o słabym oświetleniu takim jak piwnice, korytarze, klatki schodowe itp. Przy załaczonych diodach kamera widzi w ciemności do ok 3 m.

 

Kamera charakteryzuje się również bardzo dobrą czułością mikrofonu.

 

 

Parametry kamery:

Przetwornik

1,4''

System

PAL

Ilość linii

700 linii TVL

Obiektyw

PIN-HOLE

Pole widzenia

Około 70 stopni

Balans bieli

Tak

Minimalne Oświetlenie

0 Lux - diody IR o zasiegu do 3 m

Wyjście Video

Tak

Wyjścia Audio

Tak

Zasilanie

DC 12V; 100mA

Wymiary

Średnica modułu z IR: ok. 22mm

 Wysokość modułu  z IR bez klipsa: ok. 11mm

Długość kabla kamery: ok. 100cm

Temperatura pracy

-10  -  +50 st C

Regulacja ostrości

Tak

Waga

ok. 30 g

Warunki pracy

Wewnatrz pomieszczeń

Skład zestawu

Kamera

 

Inne produkty z tej kategorii