Formularz kontaktowy:

weryfikator

Przepisz kod z obrazka:

Mini kamera ukryty w saszetce, torebce, saszetka, torebka z kamerą, 1920x1080, 32 GB

DETEKCJA RUCHU, WBUDOWANY AKUMULATOR

 

Kamera ta jest sprytnie ukryta w saszetce podręcznej, posiada funkcje nagrywania filmów z rozdzielczością FULL HD 1920x1080. Niewątpliwie największym atutem tego urządzenia jest możliwość sterowania nim za pomocą pilota radiowego znajdującego się w komplecie. Zasięg nawet kilkanaście metrów sprawia że kamerę uruchomić możemy nawet z pokoju obok. Sprawdza się zarówno jako element małego monitoringu czy też podręczny rejestrator audio/video.

 

Zapisane dane można potem odtworzyć za pomocą komputera PC.

 

Kamerę można umieścić wszędzie tam gdzie potrzebny jest dyskretny podgląd bez angażowania w to dużych środków finansowych i gdzie instalacja klasycznego monitoringu nie wchodzi w grę.

 

Dzięki niewielkim rozmiarom urządzenie można zostawić w miejscu gdzie ma być dokonane nagranie zwracając je obiektywem kamery w kierunku obszaru spodziewanego zdarzenia które chcemy zarejestrować. Następnie wystarczy nacisnąć przycisk na pilocie lub w urządzeniu i gotowe.

Powstałe w ten sposób nagranie można następnie zarchiwizować na dysku twardym dowolnego komputera.

Zapisane w pamięci urządzenia pliki zawierające materiał filmowy z nagrania są kompresowane tak by można było przy zachowaniu dobrej jakości optymalnie wykorzystać przestrzeń nośnika tej pamięci.

Saszetka posiada wbudowaną mini kamerę, która jest zdalnie sterowana przy pomocy pilota na fale radiowe i  pozwala na zapis materiału video z dźwiękiem w rozdzielczości 1920x1080 pikseli.

Urządzenie może pracować w kilku trybach: nagrywanie ciągłe, nagrywanie z czujnikiem ruchu lub aparat.  Saszetka posiada kilka przegródek na dokumenty, karty kredytowe itp.

W jednej z przegródek zainstalowana jest elektronika kamery wraz z akumulatorem. W bocznej ściance saszetki znajduje się otwór o średnicy ok. 1 mm dla obiektywu kamery.

Elektronika kamery wraz z wbudowanym akumulatorem i pamięcią 32 GB jest schowana we wnętrzu saszetki, znajduje się tam również ładujący kabel USB - po zamknięciu saszetki włącznik oraz dioda sygnalizacyjna nie są widoczne i nic nie zdradzą faktycznej funkcji urządzenia.

Sterowanie urządzeniem odbywa się przy pomocy pilota zdalnego sterowania. W razie konieczności w łatwy sposób możemy rozpocząć lub zakończyć rejestrację.

Czas nagrywania - do 3 godzin ( przy nagrywaniu ciągłym)
Czas pracy z akumulatora ( przy detekcji ruchu) - do 6 godzin.W skład zestawu wchodzą:

- saszetka z mini kamerą 32 GB

- pilot zdalnego sterowania,
- instrukcja obsługi w j. polskim,

 

Inne produkty z tej kategorii