Formularz kontaktowy:

weryfikator

Przepisz kod z obrazka:

Profesjonalna DUŻA atrapa kamery zewnętrznej

 

Atrapa kamery ma za zadanie skutecznie odstraszać złodziei oraz wandali bez ponoszenia wysokich kosztów instalacji prawdziwej kamery monitorującej. Po jej zainstalowaniu w widocznym miejscu na terenie posesji, nawet najbardziej wyrafinowany intruz zniechęci się myśląc, że teren strzeżony jest przez nowoczesny i profesjonalny system nadzoru. W rzeczywistości, to obudowa prawdziwej kamery monitorującej CCTV, wyposażona dodatkowo w moduł kamery z migającą diodę LED , co pozwala zwrócić szczególną uwagę na urządzenie, szczególnie o zmroku. Urządzenie nadaje się do montażu  zewnętrznego. Najlepszym rozwiązaniem będzie instalacja atrapy na ścianie lub narożniku budynku. Atrapa zasilana jest z 2 baterii typu „AA”. Baterie należy dokupić oddzielnie.

Profesjonalny wygląd kamery posiadającej imitacje diod podczerwieni IR wokół obiektywu sprawia, ze kamera wygląda wręcz jak prawdziwa.

Do stosowania wewnętrznego oraz zewnętrznego -  odporna na warunki atmosferyczne!

Zainstalowana na wysokości 2-3 m, powoduje że nie jest już do odróżnienia od prawdziwej, a migająca dioda LED nadaje 100% autentyczności funkcjonowania sprawiając wrażenie ze obiekt jest monitorowany całodobowo.

Zastosowanie do ochrony domów, przedsiębiorstw, magazynów, garaży, działek, ogrodów, prywatnych parkingów i wielu innych miejsc, w których ochrona zdaje się być nieunikniona.

 Idealne  narzędzie do odstraszania „nieproszonych gości” w każdym miejscu, w którym może zaistnieć ryzyko kradzieży.

Moduł kamery z migającą diodą - tworzywo sztuczne

Moduł obudowy zewnętrznej  uchwytu


- aluminium (kolor beżowy)
-
 otwierana na bok - najwygodniejszy dostęp do kamery
- wymiary obudowy: 155x110x400mm
- wymiary uchwytu 260x95x100mm
- obrót (poziom/pion)
 360°/90°

W komplecie:

- moduł kamery z diodą
- obudowa zewnętrzna
- uchwyt zewnętrzny

Inne produkty z tej kategorii