Formularz kontaktowy:

weryfikator

Przepisz kod z obrazka:

Mini kamera 720 x 480,  różne uchwyty,

 

Dzisiejsza technologia pozwala na umieszczenie w małej obudowie kamery która rejestruje zarówno obraz jak i dźwięk w taki sposób aby nie wzbudzać niczyich podejrzeń. Dzięki temu możemy zaproponować Państwu urządzenie które taką technologię z powodzeniem wykorzystuje.

Urządzenie nagrywające dyskretnie z wbudowanej kamery obraz i dźwięk w postaci plików multimedialnych na zintegrowany rejestrator. Zapisane dane można potem odtworzyć za pomocą komputera PC.

Urządzenie można umieścić wszędzie tam gdzie potrzebny jest dyskretny podgląd bez angażowania w to dużych środków finansowych i gdzie instalacja klasycznego monitoringu nie wchodzi w grę.

Dzięki niewielkim rozmiarom urządzenie można zostawić w miejscu gdzie ma być dokonane nagranie zwracając je obiektywem kamery w kierunku obszaru spodziewanego zdarzenia które chcemy zarejestrować. Powstałe w ten sposób nagranie można następnie zarchiwizować na dysku twardym dowolnego komputera. Dla ułatwienia lokalizacji w czasie, urządzenie zapisuje na nagraniu datę i godzinę co pozwala na ustalenie chronologii nagranych zdarzeń. Zapisane w pamięci urządzenia pliki zawierające materiał filmowy z nagrania są kompresowane tak by można było przy zachowaniu dobrej jakości optymalnie wykorzystać przestrzeń nośnika tej pamięci.

 

Tym urządzeniem jest miniaturowa kamera. Kamera nagrywa filmy w trybie ciągłym lub z detekcją dźwięku można. Kamera ma dosyć rzadko występującą jak na takie urządzenie funkcję a mianowicie detekcję dźwięku. Po „usłyszeniu” dźwięku o głośności od 60 dB kamera może zacząć nagrywać video. Wszystkie te dane zapisują się na karcie micro SD. Urządzenie ma na wyposażeniu uniwersalny wspornik który umożliwia zamocowanie kamery np. na ubraniu lub na jakiejś płaskiej powierzchni jak np. ściana.

 

Parametry urządzenia:

Model

Mini kamera MD80

Przetwornik (rodzaj)

CMOS

Rozdzielczość i ilość klatek na sekundę

720 x 480; 30 kl/s

Rodzaj nośnika i pojemność (obsługiwane pojemności)

Karta micro SD ; maksymalna obsługiwana pojemność 32GB ( brak w komplecie)

Czułość

Około 2 lux

 

 

Kąt widzenia

Około 60°

Pamięć potrzebna do zapisu 1 godziny nagrania

Około 4,5 GB

Pojemność akumulatora

180 mAh

Czas pracy na w pełni naładowanym akumulatorze

Maksymalnie 1 godzina video

Format zapisywanych plików

avi

Zapis daty i czasu

Obsługuje

Złącza do komunikacji z komputerem

mini USB

Waga

Około 16 g (bez uchwytów)

Wymiary

55 x 22 x 20

Kolor obudowy i materiał z którego jest wykonana

czarny; plastik

Zawartość opakowania

Mini kamera; przewód USB; wspornik z klipsem; etui silikonowe; zasilacz; instrukcja obsługi

Inne produkty z tej kategorii