Formularz kontaktowy:

weryfikator

Przepisz kod z obrazka:

 Mini kamera ukryta w paczce papierosów 1280 x 960, 8 GB

Obecnie stosowana technologia miniaturyzacji pozwala na umieszczenie w małej obudowie kamery która rejestruje zarówno obraz jak i dźwięk w taki sposób aby nie wzbudzać niczyich podejrzeń. To właśnie dzięki tej technologii możemy zaoferować kamerę ukryta w dość specyficznej obudowie, jaka jest paczka papierosów.

Kamera oraz jej plastikowa obudowa jest tak skonstruowana, by mieściła się do większości paczek po papierosach dostępnych dziś na rynku. Oznacza to że moduł kamery możemy przekładać do dowolnej paczki co jakiś czas, minimalizując tym samym możliwość wykrycia.

Przystosowanie Pustej paczki papierosów do umieszczenia w niej modułu jest banalnie proste. Wystarczy za pomocą narzędzia dołączonego do zestawu wyciąć w nowej paczce dwa małe otwory o średnicy 2mm pod włącznik i obiektyw kamery. Dodatkowo do kompletu dołączone są naklejki znakomicie maskujące miejsce wycięcia otworów. Wszystko to sprawia że kamera jest niezawodna, prosta w obsłudze oraz doskonale zakamuflowana.

Kamera ma możliwość nagrywania filmów w rozdzielczości 1280x960.

Zapisane w ten sposób filmy można potem odtworzyć za pomocą komputera PC.

Urządzenie można umieścić wszędzie tam gdzie potrzebny jest dyskretny podgląd bez angażowania w to dużych środków finansowych i gdzie instalacja klasycznego monitoringu nie wchodzi w grę.

Dzięki niewielkim rozmiarom urządzenie można zostawić w miejscu gdzie ma być dokonane nagranie zwracając je obiektywem kamery w kierunku obszaru spodziewanego zdarzenia które chcemy zarejestrować. Kamera równie dobrze spisuje się jako rejestrator przenośny, używany w czasie ruchu, restauracji, spotkania itp.

Powstałe w ten sposób nagranie można następnie zarchiwizować na dysku twardym dowolnego komputera. Dla ułatwienia lokalizacji w czasie, urządzenie zapisuje na nagraniu datę i godzinę co pozwala na ustalenie chronologii nagranych zdarzeń. Zapisane w pamięci urządzenia pliki zawierające materiał filmowy z nagrania są kompresowane tak by można było przy zachowaniu dobrej jakości optymalnie wykorzystać przestrzeń nośnika tej pamięci.

 

Parametry urządzenia:

Model

Mini kamera ukryta w paczce papierosów

Rozdzielczość i ilość klatek na sekundę

1280x960

Rodzaj nośnika i pojemność

Karta micro SD ( w komplecie 8 GB)

Czułość

1 lux

Kąt widzenia

65 stopni

Pamięć potrzebna do zapisu 1 godziny nagrania

Około 2,5GB

Obsługiwana pamięć

Max 32GB ( w komplecie 8GB)

Nadpis

Brak

Detekcja ruchu

Brak

Czas pracy na w pełni naładowanym akumulatorze

Około 40-50min

Czas oraz sposób ładowania akumulatora

Około 2-3 godz, Port USB komputera

Format zapisywanych plików

AVI

Zapis daty i czasu

Tak

Złącza do komunikacji z komputerem

Mini USB

Waga

33g

Wymiary

Pasuje do większości paczek papierosów

Kolor obudowy i materiał modułu

Biała, plastik

Odporność na warunki zewnętrzne

Brak

Zawartość opakowania

Moduł kamery, przykładowa paczka papierosów, naklejki maskujące, narzędzie do wycinania otworów.

 

 

Temperatura pracy

0+50

 

 

Inne produkty z tej kategorii