Formularz kontaktowy:

weryfikator

Przepisz kod z obrazka:

Mini kamera ukryta w obudowie pilota samochodowego

 

Dzisiejsza technologia pozwala na umieszczenie w małej obudowie kamery która rejestruje zarówno obraz jak i dźwięk w taki sposób aby nie wzbudzać niczyich podejrzeń. Dzięki temu możemy zaproponować Państwu urządzenie które taką technologię z powodzeniem wykorzystuje.

Urządzenie nagrywające dyskretnie z wbudowanej kamery obraz i dźwięk w postaci plików multimedialnych na zintegrowany rejestrator. Zapisane dane można potem odtworzyć za pomocą komputera PC.

Urządzenie można umieścić wszędzie tam gdzie potrzebny jest dyskretny podgląd bez angażowania w to dużych środków finansowych i gdzie instalacja klasycznego monitoringu nie wchodzi w grę.

Dzięki niewielkim rozmiarom urządzenie można zostawić w miejscu gdzie ma być dokonane nagranie zwracając je obiektywem kamery w kierunku obszaru spodziewanego zdarzenia które chcemy zarejestrować. Powstałe w ten sposób nagranie można następnie zarchiwizować na dysku twardym dowolnego komputera. Dla ułatwienia lokalizacji w czasie, urządzenie zapisuje na nagraniu datę i godzinę co pozwala na ustalenie chronologii nagranych zdarzeń. Zapisane w pamięci urządzenia pliki zawierające materiał filmowy z nagrania są kompresowane tak by można było przy zachowaniu dobrej jakości optymalnie wykorzystać przestrzeń nośnika tej pamięci.

 

Tym urządzeniem jest miniaturowa kamera ukryta w obudowie pilota samochodowego. Kamera nagrywa filmy może też wykonywać zdjęcia. Wszystkie te dane zapisują się na karcie micro SD. Całe urządzenie jest bardzo lekkie i małe wymiary co pozwala na jego wszechstronne zastosowanie.

 

Parametry urządzenia:

Przetwornik (rodzaj)

CMOS

Rozdzielczość i ilość klatek na sekundę

720 x 480

Rodzaj nośnika i pojemność (obsługiwane pojemności)

Karta micro SD; maksymalna obsługiwana pojemność 32GB ( brak w komplecie)

Czułość

Około 2 lux

Kąt widzenia

Około 60°

Pamięć potrzebna do zapisu 1 godziny nagrania

Około 2 GB

Pojemność akumulatora

120mAh

Czas pracy na w pełni naładowanym akumulatorze

Maksymalnie 1 godzina video

Format zapisywanych plików

avi; jpg

Zapis daty i czasu

Obsługuje

Złącza do komunikacji z komputerem

mini USB

Waga

Około 16 g

Wymiary

50 x 32 x 14

Kolor obudowy i materiał z którego jest wykonana

czarny; plastik

Zawartość opakowania

Mini kamera w obudowie pilota sam; przewód USB; instrukcja obsługi

 

 

Inne produkty z tej kategorii