Formularz kontaktowy:

weryfikator

Przepisz kod z obrazka:

PODSŁUCH STETOSKOPOWY PRZEZ ŚCIANĘ PRZEZ DRZWI FUNKCJA NAGRYWANIA DYKTAFON HY929

Podsłuch kontaktowy, stetoskopowy, igłowy, podsłuch przez ścianę, drzwi
 

HY-929 to profesjonalny podsłuch umożliwiający wykorzystanie mikrofonu kontaktowego lub iglowego  w zależności od aktualnie prowadzonych działań operacyjnych.

Każda rozmowa powoduje mikro wibracje ściany, okna, drzwi itd.  Wibracje te są wychwytywane przez przyłożony do obiektu super czuły mikrofon  i wzmacniane przez odbiornik. Pozwala to usłyszeć nawet cichą rozmowę z pomieszczenia obok bez obecności w miejscu rozmowy.

Mikrofon igłowy z długą igłą 120 mm pozwala na optymalne umieszczenie sprzętu, aby jakość odbioru była najlepsza.

Wyjście słuchawkowe w odbiorniku pozwala na bezproblemową rejestrację za pomocą dyktafonu ( w zestawie moduł dyktafonu - niewidoczny na zdjęciach) z wejściem jack. W ofercie posiadamy wiele modeli, które są wyposażone w stosowne wejścia sygnału.

 

Urządzenie może pracować w trzech trybach wybieranych przełącznikiem:

1. Tryb podsłuchu z mikrofonu igłowego - standardowa czułość

2. Tryb podsluchu z mikrofonu stetoskopowego - standardowa czułość

3. Tryb podsluchu z mikrofonu stetoskopowego - wysoka czułość

 

Podsłuch  pozwala na słuchanie np. rozmów przez litą ścianę o grubości do 20 centymetrów ( max grubość w przypaku ścian litych bez ociepleń np. betonowe, drewniane, zbrojone, metalowe, ceglane, oraz szklane) .

 

Zastosowane w urządzeniu filtry pasmowe pozwalają wzmocnić częstotliwości charakterystyczne dla ludzkiej mowy oraz w pewnym stopniu zlikwidować szumy.Podsłuch wzmacnia dźwięk około 20 000 razy.

 

Do zestawu dołączone są słuchawki dzięki którym prowadzimy odsłuch. Zamiast słuchawek można podłaczyć dowolne urządzenie rejestrujące dźwięk np. dyktafon z wejściem sygnłau AUDIO IN

 

Podsłuch stetoskopowy nie emituje fal radiowych w związku z tym nie jest możliwe do namierzenia przez  detektory/ wykrywacze podsłuchów radiowych.

 

Urządzenie posiada standardowe gniazdo wejściowe jack 3,5 mm dzięki któremy można podłaczyć do niego inne mikrofony w zalezności od potrzeb.

 

W zestawie znajduje się mikrofon igłowy 120 mm pozwalający na pracę w miejscach o ograniczonym dostępnie lub przejście przez warstwy tłumiące dźwięki.

 

Cechy urządzenia:

- wysoka jakość wykonania

- wysoka jakość dźwięku

- wiele mozliwości zastosowania

- małe rozmiary

- standardowe wejście mikrofonu

- standardowe wyjście na słuchawki lub dyktafon

  

W zestawie:

- odbiornik HY-929

- mikrofon stetoskopowy

- mikrofon igłowy, długość igły 120mm

- słuchawki

- ładowarka usb

- kabel USB do ładowarki

- moduł dyktafonu

Inne produkty z tej kategorii