Formularz kontaktowy:

weryfikator

Przepisz kod z obrazka:

MINI PODSŁUCH GSM KAMERA MMS DYKTAFON LOKALIZATOR GSM GF08

Mini kamera, podsłuch GSM, dyktafon, minikamera, funkcja wysyłania zdjęć MMS,  wymiary 35x20x14 mm, GF08
( współpraca z siecią PLAY)

Dzisiejsza technologia pozwala na umieszczenie w małej obudowie podsłuchu który rejestruje dźwięk w taki sposób aby nie wzbudzać niczyich podejrzeń. Dzięki temu możemy zaproponować Państwu urządzenie które taką technologię z powodzeniem wykorzystuje. Urządzenie to jest jednym z najmniejszych podsłuchów GSM na rynku.

Urządzenie jest miniaturowym podsłuchem GSM wzbogaconym dodatkowo o funkcje nagrywania oraz wysyłania zdjęć za pomocą wiadomości MMS ( tylko w sieci PLAY). Prócz modułu podsłuchu w tej niewielkiej jak na swoje możliwości obudowie została umieszczona dodatkowo kamera mogąca zarówno robić zdjęcia, jak i nagrywać filmy. Wszystkie te funkcje aktywowane są wiadomościami sms odpowiedniej treści wysyłanymi na numer karty sim znajdującej się w podsłuchu. W podsłuchu prócz karty sim umożliwiającej komunikacje z urządzeniem znajduje się jeszcze karta pamięci Micro SD. To właśnie na niej zapisywane są zdjęcia, filmy czy tez pliki audio nagrane przez urządzenie. Podsłuch ten stanowi więc połączenie zarówno nasłuchu na żywo poprzez sieć GSM jak i rejestracje nagrań poprzez komendy sms.

Niewątpliwa zaleta podsłuchu jest jego nieograniczony zasięg, z drugiego końca świata możemy wysłuchać co dzieje się w naszym domu... Jest tak ponieważ w zasadzie urządzenie działa jak miniaturowy telefon gsm. Po instalacji w nim karty sim dowolnego operatora, możemy w dowolnym momencie na numer tej karty zadzwonić z praktycznie każdego telefonu. Urządzenie automatycznie odbiera połączenie, a czuły mikrofon precyzyjnie wychwytuje wszystkie dźwięki z pomieszczenia.

 

Funkcja robienia zdjęć- W dowolnym momencie możemy wysłać odpowiedniego sms-a na numer karty sim znajdującej się w urządzeniu. Spowoduje to wykonanie zdjęcia przez podsłuch i zapisanie go na karcie pamięci. Aby otworzyć zdjęcie należy podłączyć urządzenie do komputera lub wyjąć kartę micro SD.

 

Funkcja wysyłania zdjęć za pomocą wiadomości MMS- Dzięki tej funkcji możemy w każdym momencie nie tylko wysłuchać na odległość co dzieje się w domu, biurze, firmie itp. łącząc się telefonicznie z kartą GSM zainstalowana w urządzenie, ale również wydać sms-em polecenie wykonania zdjęcia z wbudowanej kamery i przesłania go do użytkownika w wiadomości MMS. Te dwie funkcje uzupełniają się nawzajem stanowiąc o dużej przydatności urządzenia w każdej sytuacji i praktycznie w każdej lokalizacji (wewnątrz pomieszczeń). Funkcja działa tylko z kartami PLAY.

 

Funkcja nagrywania video- W dowolnym momencie możemy wysłać odpowiedniego sms-a na numer karty sim znajdującej się w urządzeniu. Spowoduje to nagranie kilku minutowego filmu i zapisanie go na karcie micro SD. Aby odtworzyć nagranie należy podłączyć urządzenie do komputera lub wyjąc kartę micro SD.

 

Funkcja dyktafonu (nagrywania audio )- W dowolnym momencie mamy możliwość wysłania również sms-a o treści, która spowoduje nagranie kilku minut dźwięku. Aby odtworzyć nagrany materiał, należy podłączyć urządzenie do komputera lub wyjąc kartę micro SD.

Funkcja lokalizacji urządzenia- Po aktywacji usługi aktualne położenie karty SIM a tym samym np. pojazdu otrzymujemy jako SMS  z linkiem do mapy. Lokalizacja w oparciu o gsm nie jest dokładna.

 

Konfiguracja urządzenia za pomocą sms-ów dająca możliwość podsłuchu, możliwość wysyłania zdjęć i nagrywania na odległość sprawia że jest ono dość proste w obsłudze. A fakt iż prócz pracy na wbudowanym akumulatorze, może dodatkowo pracować na zasilaniu z sieci elektrycznej dzięki zasilaczowi dołączonemu do kompletu, dodatkowo, czyni je najlepszym podsłuchem w swojej klasie.

 

 

Parametry urządzenia:

Model: GF08

Funkcje: Podsłuch GSM „na żywo”, zapis audio , video na karcie micro SD sterowany zdalnie przez SMS; oddzwanianie po detekcji dźwięku.


Obsługa kart SIM: zalecany PLAY lub T-MOBILE

Zasilanie: Wbudowany akumulator 400 mAh lub zasilacz USB (do nabycia oddzielnie)

Czas pracy na naładowanym akumulatorze: Tryb oczekiwania (stand by) max 2 dni; tryb podsłuchu max 2 godziny. Przy zasilaniu z zewnętrznej ładowarki nasłuch może być prowadzony cały czas.

Waga: ok. 25 g

Wymiary: ok. 35 x 20 x 14 mm


Zawartość opakowania: Urządzenie GF-08; przewód USB; karta micro SD 8GB; instrukcja

Inne produkty z tej kategorii