Kamera monitoringu
Informacja handlowa: 693 865 235, 81 444 62 85
MDH-SYSTEM, ul. Bajkowa 5, 20-802 Lublin

MODUŁ WIELOMODOWY SFP MINI GBIC MGBIC-SX-P

MODUŁ WIELOMODOWY SFP MINI GBIC MGBIC-SX-P
MODUŁ WIELOMODOWY SFP MINI GBIC MGBIC-SX-P
Poleć znajomemu
Nadawca:
E-mail znajomego:
Wiadomość:
Wpisz kod widoczny na obrazku:
weryfikator
Zamknij

Optyczne moduły Mini-GBIC (Mini - Gigabit Interface Converter) zgodne ze standardem SFP (Small Form-factor Pluggable) znajdują coraz częstsze zastosowanie w połączeniach telekomunikacyjnych 1000Mbit/s Ethernet, ATM, PDH/SDH jak i w połączeniach z dyskami i macierzami dyskowymi zgodnymi z Fiber Channel.

Moduły współpracują z większością switchy i routerów z gniazdem SFP.

Protokoły transmisyjne: 1000Base-SX Ethernet
Typ światłowodu: 50  / 125 µm / 62  / 125 µm Światłowód wielomodowy
Maksymalny zasięg transmisji: 0.5 km @ 50/125 µm 0.22 km @ 62/125 µm
Transfer: max. 1.25 Gb/s
Liczba potrzebnych włókien:
Złącza optyczne: 2x LC
Źródło światła / długość fali optycznej: Laser o emisji powierzchniowej VCSEL / 850 nm
Zasilanie: 3.3 V
Temperatura pracy: 0 °C ... 70 °C
Waga: 0.016 kg


 

MODU WIELOMODOWY SFP MINI GBIC MGBIC SX P

Schemat połączeniowy: 

MODU WIELOMODOWY SFP MINI GBIC MGBIC SX P

1) switch z gniazdem SFP
2) moduł SFP
3) światłowód maks. 500m
4) moduł SFP
5) switch z gniazdem SFP




Zapytaj o szczegóły
Imię i nazwisko:
E-mail:
Telefon:
Twoje pytanie:
Wpisz kod widoczny na obrazku:
weryfikator

Ostatnio oglądane


Płatności online