Formularz kontaktowy:

weryfikator

Przepisz kod z obrazka:

MINIATUROWA KAMERA WI-FI DO UKRYCIA, DZIEŃ/NOC, 640 x 480, 16 GB, MINI WI-FI Camera, 6IR-16GB

 
 

Dzisiejsza technologia pozwala na stworzenie bardzo małej kamery która rejestruje zarówno obraz jak i dźwięk w taki sposób aby nie wzbudzać niczyich podejrzeń. Dzięki temu możemy zaproponować Państwu urządzenie które taką technologię z powodzeniem wykorzystuje.

Urządzenie nagrywające dyskretnie z miniaturowej kamery obraz i dźwięk w postaci plików multimedialnych na zintegrowany rejestrator. Zapisane dane można potem odtworzyć za pomocą komputera lub telefonu czy tabletu z systemem Android czy IOS łącząc się bezpośrednio z kamerą bezprzewodowo poprzez lokalne wifi.

 

Kamera została tak skonstruowana aby można ją było umieścić lub zabudować w dowolnym miejscu . Głowica kamery oraz panel z diodami IR zostały umieszczona na oddzielnych taśmach przewodzących podłączonych do modułu rejestartora. Taka konstrukcja ułatwia montaż kamery praktycznie w każdym mniejscu co przy konstrukcji jednomodułowej nie byłoby już takie proste.

 

Obraz przekazywany przez tą kamerę można odbierać dzięki połączeniu wifi w odległości od kilku do kilkudziesięciu metrów w zależności od terenu i zabudowań.

 

Kolejną zaletą tej kamery jest banalnie prosta konfiguracja połączenia wifi . Kamera po włączeniu emituje własny sygnał wifi z którym wystarczy połączyć laptop czy np smartfon na którym następnie po wgraniu odpowiedniej darmowej aplikacji będzie widoczny obraz z kamery.

 

Urządzenie można umieścić wszędzie tam gdzie potrzebny jest dyskretny podgląd i zapis audio-video bez angażowania w to dużych środków finansowych i gdzie instalacja klasycznego monitoringu nie wchodzi w grę.

 

Dzięki niewielkim rozmiarom urządzenie można zainstalować wszędzie tam gdzie ma być dokonane nagranie zwracając je obiektywem kamery w kierunku obszaru spodziewanego zdarzenia które chcemy zarejestrować lub podglądać i podsłuchiwać „na żywo”. Powstałe w ten sposób nagranie można następnie zarchiwizować na dysku twardym dowolnego komputera zgrywając bezpośrednio z karty pamięci. Dla ułatwienia lokalizacji w czasie, urządzenie zapisuje na nagraniu datę i godzinę co pozwala na ustalenie chronologii nagranych zdarzeń. Zapisane w pamięci umieszczonej w urządzeniu pliki zawierające materiał filmowy z nagrania są kompresowane tak by można było przy zachowaniu dobrej jakości optymalnie wykorzystać przestrzeń nośnika tej pamięci.Parametry urządzenia:Rozdzielczość podglądu: max. 640 x 480

Rozdzielczość zapisu video :320 x 240

Rodzaj nośnika i pojemność (obsługiwane pojemności) :Karta micro SD, obsługuje karty o pojemności do 32 GB (w komplecie karta o pojemności 16 GB)

Widoczność w nocy: 6 diod IR; zasięg max 3 metry

Kąt widzenia: około 60 stopni

Czas pracy na w pełni naładowanym akumulatorze: do 4 godzin, możliwość zasilania z zewnętrznego zasilacza lub z USB w czasie pracy

Zapis daty i czasu: TAK

Złącza do komunikacji z komputerem: mini USB

Waga: ok. 49 g

Wymiary: Głowica: 8 x 8 x 6 mm Moduł rejestratora: 74 x 41 x 14 mm

Zawartość opakowania: Miniaturowa kamera, przewód USB, karta SD 16 GB, instrukcja obsługi

 

Inne produkty z tej kategorii