Formularz kontaktowy:

weryfikator

Przepisz kod z obrazka:

Mini kamera ukryta w GUZIKU 1920 x 1080 px, GUZIK, wymiary ok. 31 x 24 x 15 mm, DETEKCJA RUCHU, 4 GB, V18

Mini kamera z obiektywem w kształcie guzika doskonale sprawdza się jako sprzęt do dyskretnego nagrywania rozmów, spotkań itp. ,,,Guzik,, kamery niczym nie różni się od tych, które mamy np. w koszuli, oznacza to że nikt nie zwróci uwagi, nie wysnuje żadnych podejrzeń. By jeszcze bardziej wtopić nasza kamerę ze swoją garderobą w komplecie znajduje się kilka guzików do przeszycia.

Kamera może nagrywać filmy w rozdzielczości 1920x1080 z prędkością 25 klatek na sekundę co daje bardzo wyraźny oraz płynny obraz wraz z dobrej jakości dźwiękiem.

Zapisane dane można potem odtworzyć za pomocą komputera PC.

Urządzenie można umieścić wszędzie tam gdzie potrzebny jest dyskretny podgląd bez angażowania w to dużych środków finansowych i gdzie instalacja klasycznego monitoringu nie wchodzi w grę.

Dzięki niewielkim rozmiarom urządzenie można zostawić w miejscu gdzie ma być dokonane nagranie zwracając je obiektywem kamery w kierunku obszaru spodziewanego zdarzenia które chcemy zarejestrować.

Dodatkowo może być stosowane jako jeden z guzików koszuli, bluzy itp. zapewniając tym samym możliwość dyskretnego nagrywania spotkań, wykładów, rozmów itd.

Powstałe w ten sposób nagranie można następnie zarchiwizować na dysku twardym dowolnego komputera. Dla ułatwienia lokalizacji w czasie, urządzenie zapisuje na nagraniu datę i godzinę co pozwala na ustalenie chronologii nagranych zdarzeń. Zapisane w pamięci urządzenia pliki zawierające materiał filmowy z nagrania są kompresowane tak by można było przy zachowaniu dobrej jakości optymalnie wykorzystać przestrzeń nośnika tej pamięci.

 

Kamera nie posiada wbudowanego akumulatora. Dzięki czemu można było jeszcze bardziej zminimalizować wielkość urządzenia. Do poprawnej pracy należy zastosować więc zasilacz sieciowy (5VDC) lub też baterię awaryjną (Power Bank), baterie dostępne w naszej ofercie.

Długi przewód dołączony do zestawu (2m) umożliwia umieszczenie takiej ładowarki w kieszeni, a kamerę w koszuli, bluzie itp.

 

Parametry urządzenia:

Model

V18

Rozdzielczość nagrywania

1920x1080

Prędkość nagrywania

25 kl/s

Rodzaj nośnika i pojemność (obsługiwane pojemności)

Karta Micro SD do 32 GB ( w komplecie 4GB)

Kąt widzenia

Około 65-70 stopni

Pamięć potrzebna do zapisu 1 godziny nagrania

Około 7GB

Detekcja ruchu

TAK

Akumulator

Brak w zestawie

Format zapisywanych plików

AVI

Zapis daty i czasu

Tak

Złącza do komunikacji z komputerem

Micro USB

Wymiary

31x24x15mm

Kolor obudowy i materiał z którego jest wykonana

Czarny, Plastik

Odporność na warunki zewnętrzne

Brak

Zawartość opakowania

Kamera guzik, instrukcja, przewód , zasilacz sieciowy, czytnik kart pamięci, dodatkowe guziki

Systemy Operacyjne

Win 98, 98SE, ME, 2000, XP , VISTA, 7, MAC OS, LINUX

 

 

Inne produkty z tej kategorii